ROZBĚHEJME UNIVERZITU – SOUBOJ FAKULT

1. 4. 2021

Rozběhejme spolu univerzitu!

*For English scroll down*

Tahle výzva je na jaro jako ušitá. Pojďme do toho společně a udělejme něco pro své zdraví i dobrou náladu. Celý duben s námi běhejte a sbírejte body pro svoji fakultu. Nezáleží na tom, kolik uběhnete a za jak dlouho, ale že posílíte svoji imunitu, vyplavíte endorfiny a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Na každý týden máme pro vás navíc připravenou společnou challenge, abychom se mohli motivovat k lepším výkonům.

Soutěžit můžou studenti i zaměstnanci. Vítězná fakulta získá pohár, nejlepší jednotlivci medaile a drobné ceny. Ale běháme hlavně pro radost!

Tak co vy na to? Jdete do toho s námi?

Jak na to: Zapněte si na mobilu jakoukoliv aplikaci, která zaznamenává trasu, a vyběhněte. Až se po běhu vydýcháte, udělejte screenshot výsledku a nahrajte ho sem do formuláře. Každý běh zapisujte do formuláře zvlášť. A nezapomeňte – hrajeme fair!

Vstupné jsou 2 kilometry!

Start: 1. 4. 2021 – a apríl to není!

Finiš: O půlnoci 1. 5. 2021

Odkaz na formulář zde:

bit.ly/RozbehejmeUniverzitu

Těšíme se na vaše výsledky!

Vaše Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice


 

Get the University running! This call is a perfect match with springtime. Come along and let´s do something for our fitness and good mood. Run with us through the whole April and collect points for your faculty. Distance does not matter and nor does time. What matters, is that you strengthen your immunity, create endorphins and inhale fresh air. We have prepared for you a weekly challenge to motivate you for a better performance.

University employees can take part, too. The winning faculty gets a Champions Cup, the best individuals receive medals and small tokens. However, we mostly run for the fun of it.

What about you? Ready to join in?

How to start: Use any application on you mobile which can record the route and start. When you catch your breath after the run, make a printscreen and upload it to the form below. Each run is recorded separately. And do not forget: we play fair!

The admission (minimum distance) is 2 kilometres.

Start: 1. 4. 2021 – no April fool's joke!

Finish: Midnight 1. 5. 2021

The form can be found at:

bit.ly/RozbehejmeUniverzitu

We look forward to your results.

Your Department of Physical Education and Sports

 

Mgr. Pavla Procházková
KTS