Soutěže a sportovní akce

Na Katedře tělovýchovy a sportu organizujeme přes 20 sportovních akcí ročně. Mimo jiné i soutěž Standarta rektora Univerzity Pardubice. Poděkování patří všem lidem, kteří nám pomáhají s organizací a přípravami. Děkujeme!

V čem soutěžíme?

Závody v plavání, veslování a přespolním běhu. V kolektivních sportech např. turnaje ve volejbalu, futsalu či florbalu. Individuální soutěže ve squashi, tenisu, badmintonu, trojboji. Nebo sportovní události jako Vítání jara jógou, maratóny v aerobiku, charitativní sportovní akce aj.

Co je Standarta rektora?

Soutěž Standarta rektora Univerzity Pardubice se pořádá každoročně již od roku 1958. V této prestižní soutěži mezi sebou bojují jednotlivé fakulty UPa v mnoha sportech. Fakulta, která nasbírá nejvíce bodů z těchto jednotlivých soutěží, získává pohár rektora UPa.

Kdo se může zúčastnit

Na některé sportovní akce se můžete přihlásit i s rodinou nebo ostatní veřejností. Soutěž Standarta rektora je pouze pro studenty a zaměstnance naši alma mater. Více informací v propozicích u konkrétní akce.

Budu platit poplatek?

Většina událostí je zcela zdarma, vždy záleží na typu akce. Výši případného vstupného naleznete v propozicích níže u konkrétní události, popř. se můžete doptat organizátora.

Co nás čeká?

Akce Datum Místo Kontakt
Příměstský sportovní tábor 2021 - JIŽ OBSAZEN 23. 8. 2021 - 12:30 - 27. 8. 2021 - 22:30 Kunětická 92, 530 09, Pardubice Mgr. Pavla Procházková
České akademické hry 2021 2. 9. 2021 - 09:00 - 7. 9. 2021 - 15:00 Olomouc Mgr. Ivana Molková
false
Rozšířit fotografii: 
false