Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

dsc806282229.jpg

Posluchači Univerzity Pardubice nejsou jen výbornými studenty, ale také nadanými sportovci. Ti nejlepší svou alma mater pravidelně reprezentují na prestižních sportovních kláních mezi vysokými školami z celé České republiky.

  • České akademické hry
  • Akademická mistrovství ČR
  • Přebory vysokých škol
  • Univerzitní ligy

To jsou jen některé ze sportovních akcí, kterých se naši reprezentanti účastní. Dosahujeme skvělých výsledků v individuálních i kolektivních sportech.

Studenti mohou navíc požádat o jednorázové mimořádné sportovní stipendium za účast nebo dosažení mimořádných výsledků na tuzemské/mezinárodní sportovní akci. Seznam akcí, za které lze stipendium žádat naleznete níže. Žádosti o stipendium se podávají u Mgr. Ivany Molkové - ivana.molkova@upce.cz, která vám poskytne i případné další informace.

Ti nejlepší sportovci na naší alma mater mohou být dokonce zařazeni do celoročního stipendijního projektu UNIS (UNIverzitní Sport). Více informací naleznete na webu univerzity nebo kontaktujte koordinátora projektu: pavla.prochazkova@upce.cz.

Přidejte se do některého z našich sportovních týmů a reprezentujte univerzitu i vy! Kontaktujte garanty jednotlivých sportů:

SportGarantKontakt
Basketbal      Mgr. Dušan Panduladusan.pandula@upce.cz
Florbal              Mgr. Petr Mlatečekpetr.mlatecek@upce.cz
FotbalMgr. Jan Němecjan.nemec@upce.cz
VolejbalMgr. Pavla Procházkovápavla.prochazkova@upce.cz
Lední hokejMgr. Petr Filippetr.filip@upce.cz
FrisbeeMgr. Ivana Molkováivana.molkova@upce.cz
VeslováníMgr. Petr Filippetr.filip@upce.cz
Individuální sportyMgr. Ivana Molkováivana.molkova@upce.cz

České akademické hry 2023

České akademické hry jsou exkluzivní pravidelnou multisportovní studentskou soutěží organizovanou Českou asociací univerzitního sportu vždy ve spolupráci s vybranou univerzitou. Hry jsou zároveň také množinou akademických mistrovství České republiky.

21. ročník Českých akademický her bude hostit Univerzita Palackého v Olomouci v termínu 3. – 8. září 2023. Na programu her je zařazeno celkem 17 sportů. Webové stránky ČAH 2023 najdete zde.

Přihlášky se podávají do 11. 8. 2023 prostřednictvím Katedry tělovýchovy a sportu u Mgr. Ivany Molkové - mail: ivana.molkova@upce.cz.

Níže naleznete přihlášku k individuálním sportům. Na kolektivní sporty se hlaste přímo garantům sportů (viz. výše).

Akademické MČR

Propozice na nadcházející AMČR najdete na webu ČAUS.