atletika_154852.jpg

Published: 04.11.2020

MŠMT vyhlásilo další výzvu do projektu UNIS (UNIverzitní Sport) - podporu studentů s mimořádnou sportovní výkonností v roce 2021.

Cíl projektu: podpořit vybrané sportovce a zajistit podmínky pro jejich přípravu a studium.

Univerzita Pardubice má v programu UNIS 9 míst.

Sportovci, kteří mají zájem být zařazeni do projektu UNIS a splňují níže uvedené podmínky, zasílají přihlášku do výběru koordinátorovi projektu Mgr. Pavle Procházkové: pavla.prochazkova@upce.cz. Součástí přihlášky je stručná sportovní historie.

Uzávěrka podávání přihlášek do projektu pro 2021 je  27. 11. 2020 (sportovci zařazení do projektu UNIS 2020 jsou do výběru zařazeni automaticky).

Více informací naleznete na webu projektu nebo kontaktujte koordinátora projektu: pavla.prochazkova@upce.cz.

Soubory ke stažení Velikost
Podmínky pro zařazení do projektu - pdf 696 kB