Nová výzva k zařazení do projektu UNIS - sportovní stipendia

2. 9. 2022

Univerzita Pardubice vyhlásila ve spolupráci s vysokoškolským sportovním centrem MŠMT Victoria termín na podzimní zařazení stipendijního programu projektu UNIS. Zájemci z řad studentů - sportovců UPCE mají příležitost od října být zařazeni do programu UNIS a získat stipendijní podporu na poslední kvartál roku 2022. Díky UPCE a programu UNIS mohou studenti s mimořádnou sportovní výkonností získat takové podmínky, které jim pomohou skloubit duální kariéru.


Před podáním přihlášky si prostudujte stipendijní program na podporu sportujících studenů na rok 2022: https://www.vsc.cz/data/redactor/Stipendijni_program_UNIS_2022.pdf

Katedra tělovýchovy a sportu poté vybere 2 nejlepší sportovce z Univerzity Pardubice a předloží jejich návrh ke schválení centru VICTORIA VSC. Sportovci, kteří mají zájem být zařazeni do projektu UNIS na rok 2022 a splňují podmínky stipendijního programu, zašlete přihlášku (jméno, fakulta, ročník studia, sport a nejlepší výkon v roce 2022) do pátku 15. 9. 2022 koordinátorovi projektu Mgr. Pavle Procházkové: pavla.prochazkova@upce.cz. Obratem obdržíte další důležité informace potřebné k zařazení do projektu UNIS.

 

Podrobnější informace najdou zájemci na webu VSC.

Mgr. Pavla Procházková
Katedra tělovýchovy a sportu