unis_193849.png

Published: 03.11.2022

Univerzita Pardubice vyhlásila ve spolupráci s vysokoškolským sportovním centrem MŠMT Victoria VSC nové kolo stipendijního programu Univerzitní sport (UNIS).

Zájemci z řad studentů - sportovců UPCE mají příležitost být zařazeni do programu UNIS a získat stipendijní podporu pro kalendářní rok 2023.

Sportovci, kteří mají zájem být zařazeni do projektu UNIS na rok 2023 a splňují níže v příloze uvedené podmínky (doporučujeme si důsledně pročíst), zašlou přihlášku do neděle 20. 11. 2022 koordinátorovi projektu Mgr. Pavle Procházkové: pavla.prochazkova@upce.cz. Součástí přihlášky je i stručná sportovní historie.

Katedra tělovýchovy a sportu na základě přihlášek vybere 11 nejlepších sportovců/studentů Univerzity Pardubice a předloží jejich návrh ke schválení příslušnému sportovnímu svazu a centru VICTORIA VSC.

Podrobnější informace najdou zájemci na  webu VSC: https://www.vsc.cz/projekt-unis