Přihlášení pro zaměstnance

-
Tělocvična T1 UPCE kontakt

Pravidla:

Hraje se dle platných pravidel florbalu s dílčími úpravami. Přestávka je minimální. Délka vyloučení – dle pravidel florbalu. Počet hráčů na hřišti je 5+1.

Sportovní inventář:

Florbalové míčky na rozcvičení nejsou poskytovány. K dispozici jsou florbalové hole, vybavení pro brankáře.

Hrací systém:

Základní část – 2 skupiny, každý s každým – vítězství - 3 body, remíza - 1 bod, porážka - 0 bodů.

Do play-off postupují 1.-2. tým. V pořadí 3. týmy si zahrají o 5.-6. místo.

O pořadí v základní části rozhoduje:

Počet získaných bodů, počet bodů ve vzájemných zápasech, rozdíl ve skóre ve vzájemných zápasech, vyšší počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech, brankový rozdíl ze všech zápasů, vyšší počet vstřelených branek ve všech zápasech, los.

Hrací doba:

Základní část – 2x10min hrubého času.

Play off/o umístění – 2x13 minut hrubého času, poslední 2 min zápasu čistý čas. V případě nerozhodného výsledku – nájezdy 3:3 (dále 1:1...).

Skupina A:

1. Fake Bakers – DFJP (Jan Král)
  2. TJ Slavoj Masná – DFJP (Vojtěch Rubeš)

-

Týmy, které začínají, zajišťují stavění mantinelů (18:20h!), týmy, které končí, zajišťují uklízení mantinelů!

Kapitán týmu zajistí na následující utkání časoměřiče!