carving104637.jpg
Rakousko kontakt

Místo:  Lyžařská střediska východního Tyrolska (OSTTIROL – Lienzer Dolomiten) – Sillian, St. Jakob, Matrei, Kals, Zettersfeld, Hochstein a Molltalský ledovec. Pohoří Vysoké Taury – blízkost italských hranic a Grossglockneru – nejvyšší hory Rakouska – 3798 m, 310 km sjezdových tratí.

Termín: 22.1. - 27.1.2025, odjezd 22.1. večer, návrat 27.1. v brzkých ranních hodinách

Cena:  9 100,- Kč pro studenty VŠ nar. 1999 – 2004, 8 500,- Kč pro studenty nar. 2005 a mladší, 11 900,- Kč pro dospělé

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí v hotelu, dopravu autobusem, čtyřdenní skipas Super, ski hit pro celou oblast, pojištění CK proti úpadku.

Ubytování:  Ubytování v hotelu Iselsbergerhof – Iselsberg na čtyři noci v jedno až třílůžkových pokojích se sociálním zařízením. Na hotelu převažují třílůžkové pokoje, je nutné na tuto skutečnost vzít ohled!

Strava:  Polopenze - začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Přihlášky: do 29. 11. 2024 u Mgr. Jana Němce - KTS, jan.nemec@upce.cz

Platba: Záloha 4000,- Kč do 29. 11. 2024, doplatek do 10. 1. 2025 – po vyplnění přihlášky na KTS uhradit na pokladně Univerzity Pardubice v přízemí budovy rektorátu.

Podmínky: Podmínkou účasti na zájezdu je nutnost uzavření pojištění léčebných výloh v zahraničí, které každý doloží v den odjezdu. Na hotelu převažují třílůžkové pokoje, je nutné na tuto skutečnost vzít ohled!

Odkazy:

www.iselsbergerhof.at