Zdravý životní styl - seminář s praktickou ukázkou

Uložit do kalendáře 30-11-2022 16:30 30-11-2022 16:30 Czech republic/Europe Zdravý životní styl - seminář s praktickou ukázkou Ve středu 30.11. 2022 od 16.30 pořádá Katedra tělovýchovy a sportu seminář o zdravém životním stylu. Témata praktického semináře: Zdravý životní styl Fasciální terapie jako nástroj pro bezbolestný pohyb Tejpování... Sál Katedry tělovýchovy a sportu
30. 11. 2022 Sál Katedry tělovýchovy a sportu
Zdravý životní styl - seminář s praktickou ukázkou

Témata praktického semináře:

Zdravý životní styl

Fasciální terapie jako nástroj pro bezbolestný pohyb

Tejpování základní techniky aneb zázračné barevné pásky

Pojďme se narovnat!

Seminář povede Lucie Flégrová, DiS., Fyzioterapeut.

Přihlášky zasílejte na e-mail: eva.hronovacaladi@upce.cz.

S sebou sportovní oblečení a obuv.

Katedra tělovýchovy a sportu
Mgr. Eva Hronová Čaladi