Výživa ve sportu

Uložit do kalendáře 28-11-2022 17:00 28-11-2022 17:00 Czech republic/Europe Výživa ve sportu Zajímá tě, jak se stravovat při studiu? Vyvážená strava a pitný režim? Jak si chutně a levně vařit? Problém obezity v ČR? Výživové doplňky – ano či ne? Přednáší – Prof. MUDr. Libor Vítek PhD, MBA, klinický biochemik, lékař internista –... Budova/místnost: HA/C2 na UPCE
28. 11. 2022 Budova/místnost: HA/C2 na UPCE
Akce KTS - Událost
Výživa ve sportu

Zajímá tě, jak se stravovat při studiu? Vyvážená strava a pitný režim? Jak si chutně a levně vařit? Problém obezity v ČR? Výživové doplňky – ano či ne?

Přednáší – Prof. MUDr. Libor Vítek PhD, MBA, klinický biochemik, lékař internista – hepatolog ve Všeobecné fakultní nemocnici 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Působí jako odborný konzultant zejména v oblasti sportovní výživy. Spolupracuje s Českým olympijským výborem v rámci projektu TopTeam, spolupracuje s řadou reprezentantů ČR, včetně medailistů z mistrovství světa a Olympijských her.

Datum: v pondělí 28. 11. 2022 na UPCE

Čas: 17:00–19:00

Budova / místnost: HA / C2

Vstup zdarma

Přednáška je určena především pro zaměstnance a studenty UPCE.

Tak neváhej a přihlas se!

Rezervace přes formulář UPCE 

Kapacita omezena.

 

Tato akce probíhá za podpory MŠMT prostřednictvím projektu reg. číslo Projekt SPORT_VS_018/22 - Podpora studentů s mimořádnou sportovní výkonností pro VVŠ.

Vstup zdarma
Katedra tělovýchovy a sportu
Mgr. Pavla Procházková
Katedra tělovýchovy a sportu (KTS) zpracovává osobní údaje v souladu s www.upce.cz/privacy-policy. Před přihlášením se na akci si prosím toto prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů prostudujte. Přihlášením se na akci berete na vědomí, že pro účely zajištění této sportovní akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích. Jméno, příjmení a příslušnost k fakultě použijeme jako základní identifikaci účastníka akce a můžeme je zveřejnit formou výsledkových listin. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce. Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.