Turnaj ve volejbalu - smíšené debly

Uložit do kalendáře 29-10-2018 18:30 29-10-2018 18:30 Czech republic/Europe Turnaj ve volejbalu - smíšené debly Standarta rektora 2018/2019 Určeno pro:    studenty UPa Pořadatel:       Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice Datum:        ...
29. 10. 2018
Akce KTS - Pohár rektora

Standarta rektora 2018/2019

Určeno pro:    studenty UPa

Pořadatel:       Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice

Datum:            29. 10. 2018 a 5. 11. 2018

Čas zahájení: 18:30 hodin

Místo:             Tělocvična T1 UPa

Přihlášky:       do 24. 10. 2018 na mail:  Dusan.Pandula@upce.cz

Startují:           2 členná smíšená družstva složená z hráčů stejné fakulty UPa

Upozornění:    na akci se nevztahuje úrazové pojištění!

Poznámky:      systém turnaje - dle počtu přihlášených

Katedra tělovýchovy a sportu (KTS) zpracovává osobní údaje v souladu s https://www.upce.cz/privacy-policy. Před přihlášením se na akci si prosím toto prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů prostudujte. Přihlášením se na akci berete na vědomí, že pro účely zajištění této sportovní akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích.

Jméno, příjmení a příslušnost k fakultě použijeme k základní identifikaci účastníka akce a můžeme je případně zveřejnit formou výsledkových listin. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce.

Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.

Katedra tělovýchovy a sportu
Mgr. Dušan Pandula