Turnaj v plážovém volejbalu smíšených dvojic 2022

Uložit do kalendáře 14-06-2022 14:00 14-06-2022 14:00 Czech republic/Europe Turnaj v plážovém volejbalu smíšených dvojic 2022 Standarta rektora 2021/2022 Určeno pro: zaměstnance UPCE / studenty UPCE / veřejnost Pořadatel: Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice Datum: 14. 6. 2022 Čas zahájení: 14:00 hodin Místo: venkovní kurty... Sportovní zázemí KTS
14. 06. 2022 Sportovní zázemí KTS
Turnaj v plážovém volejbalu smíšených dvojic 2022

Standarta rektora 2021/2022

Určeno pro: zaměstnance UPCE / studenty UPCE / veřejnost

Pořadatel: Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice

Datum: 14. 6. 2022

Čas zahájení: 14:00 hodin

Místo: venkovní kurty UPCE

Přihlášky: do 13. 6. 2022 na mail: pavla.prochazkova@upce.cz Pro registraci uveďte obě jména a příjmení, fakultu a název týmu. V případě, že nemáte dvojici, napište na e-mail: pavla.prochazkova@upce.cz.

Startují: Turnaje smíšených dvojic se mohou zúčastnit studenti a zaměstnanci Univerzity Pardubice, po předchozí domluvě i veřejnost

Poznámky: Počet startujících párů je omezen – max. 10. Na akci se nevztahuje úrazové pojištění! Hraje se podle pravidel ČVS.  Informace o systému turnaje zveřejníme před zahájením turnaje.

Prezentace všech účastníků turnaje je nejpozději v 13:30 hod na KTS.

Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice
Mgr. Pavla Procházková