Turnaj v badmintonu – debly M, Ž - ZRUŠENO

Uložit do kalendáře 30-03-2020 18:30 30-03-2020 18:30 Czech republic/Europe Turnaj v badmintonu – debly M, Ž - ZRUŠENO Standarta rektora 2019/2020 Určeno pro: zaměstnance UPa / studenty UPa  Pořadatel: Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice a USK Datum: 30. 3. 2020 Čas zahájení: 18:30 hodin Místo: Tělocvična T1 UPa... Tělocvična T1 UPa
30. 03. 2020 Tělocvična T1 UPa
Turnaj v badmintonu – debly M, Ž

Standarta rektora 2019/2020

Určeno pro: zaměstnance UPa / studenty UPa

Pořadatel: Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice a USK

Datum: 30. 3. 2020

Čas zahájení: 18:30 hodin

Místo: Tělocvična T1 UPa

Přihlášky do 27. 3. 2020 na mail: petr.filip@upce.cz

Startují: studenti a zaměstnanci UPa - dvojice hráčů ze stejné fakulty

Poznámky:

- na akci se nevztahuje úrazové pojištění!

- systém turnaje bude upřesněn podle počtu přihlášených dvojic

- hraje se podle pravidel badmintonu s modrými míčky Yonex  Mavis

KTS
Mgr. Petr Filip