RAKOUSKÉ ALPY LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING 2023

Uložit do kalendáře 11-01-2023 9:00 16-01-2023 18:00 Czech republic/Europe RAKOUSKÉ ALPY LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING 2023 Pořádá: Katedra tělovýchovy a sportu UPCE a CK ACTIVE GUIDE Místo: Lyžařská střediska východního Tyrolska (OSTTIROL – Lienzer Dolomiten) – Sillian, St. Jakob, Matrei, Kals, Zettersfeld, Hochstein a Molltalský ledovec. Pohoří Vysoké Taury –...
11. 01. - 16. 01. 2023
Akce KTS - Kurzy a pobyty
RAKOUSKÉ ALPY LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING 2023

Pořádá: Katedra tělovýchovy a sportu UPCE a CK ACTIVE GUIDE

Místo: Lyžařská střediska východního Tyrolska (OSTTIROL – Lienzer Dolomiten) – Sillian, St. Jakob, Matrei, Kals, Zettersfeld, Hochstein a Molltalský ledovec. Pohoří Vysoké Taury – blízkost italských hranic a Grossglockneru – nejvyšší hory Rakouska – 3798 m, 310 km sjezdových tratí.

Termín: 11. 1. – 16. 1. 2023

Cena: 8 200,- Kč pro VŠ studenty nar. 1997–2002

7 700,- Kč pro studenty nar. 2003 a mladší

10 850,- Kč dospělá osoba

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí v hotelu, dopravu autobusem, čtyřdenní skipas Super ski hit pro celou oblast, pojištění CK proti úpadku.

Ubytování: Ubytování v hotelu Iselsbergerhof – Iselsberg na tři noci v jedno až třílůžkových pokojích se sociálním zařízením.

Strava: Polopenze – začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Přihlášky: do 29. 11. 2022 u Mgr. Jana Němce – KTS, jan.nemec@upce.cz

Platba: Záloha 2000,- Kč do 29. 11. 2022, doplatek do 6. 1. 2023 – po vyplnění přihlášky na KTS uhradit na pokladně Univerzity Pardubice v přízemí budovy rektorátu.

Podmínky: Podmínkou účasti na zájezdu je nutnost uzavření pojištění léčebných výloh v zahraničí, které každý doloží do 11. 1. 2023 Na hotelu převažují třílůžkové pokoje, je nutné na tuto skutečnost vzít ohled!

Odkazy:

ww.iselsbergerhof.at