Rakouské Alpy - lyžování a snowboarding 2020

Uložit do kalendáře 13-01-2020 6:00 18-01-2020 22:30 Czech republic/Europe Rakouské Alpy - lyžování a snowboarding 2020 Pořádá: Katedra tělovýchovy a sportu UPa a CK Active Guide                                         Místo: Lyžařská střediska východního... OSTTIROL – Lienzer Dolomiten
13. 01. - 18. 01. 2020 OSTTIROL – Lienzer Dolomiten
Akce KTS - Kurzy a pobyty
Rakouské Alpy - lyžování a snowboarding 2020

Pořádá: Katedra tělovýchovy a sportu UPa a CK Active Guide

Místo: Lyžařská střediska východního Tyrolska (OSTTIROL – Lienzer Dolomiten) – Sillian, St. Jakob, Matrei, Kals, Zettersfeld, Hochstein a Molltalský ledovec. Pohoří Vysoké Taury – blízkost italských hranic a Grossglockneru – nejvyšší hory Rakouska – 3798m, 310 km sjezdových tratí.

Termín: 13. 1. – 18. 1. 2020

Cena:

6 800,- pro studenty VŠ nar. 1994 – 1999 zvýhodněná cena do 26 let !

6 500,-  pro studenty nar. 1. 1. 2000 a mladší

8 090,- dospělá osoba

Příplatky za dopravu dle obsazení autobusu:

do 25 osob - příplatek 500,- Kč na osobu

do 30 osob - příplatek 400,- Kč na osobu

do 35 osob - příplatek 300,- Kč na osobu

více než 35 osob v autobusu - bez příplatku

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí v hotelu, dopravu autobusem, čtyřdenní skipas Super ski hit pro celou oblast, pojištění CK proti úpadku.

Ubytování: Ubytování s polopenzí v hotelu Iselsbergerhof – Iselsberg na tři noci v jedno až třílůžkových pokojích se sociálním zařízením. Na hotelu převažují třílůžkové pokoje, je nutné na tuto skutečnost vzít ohled!

Strava: Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Přihlášky: do 20. 11. 2019 u Mgr. Jana Němce - KTS, jan.nemec@upce.cz

Platba: záloha 2000,- Kč do 20.11. 2019, doplatek do 6. 1. 2020

(po vyplnění přihlášky na KTS je třeba uhradit v pokladně Univerzity Pardubice – spojovací chodba mezi pavilóny B a C univerzitních kolejí).

Podmínky: Podmínkou účasti na zájezdu je nutnost uzavření pojištění léčebných výloh v zahraničí, které každý doloží do 10. 1. 2020.

Odkazy:

www.iselsbergerhof.at