Turnaj ve futsalu 2022

Uložit do kalendáře 31-10-2022 18:30 21-11-2022 22:00 Czech republic/Europe Turnaj ve futsalu 2022 Standarta rektora 2022/2023 Pořadatel: Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice a Univerzitní sportovní klub Určeno pro: Studenty a zaměstnance univerzity. Datum: 31. 10. – 21. 11. 2022 vždy v pondělí. ... Tělocvična T1 UPCE
31. 10. - 21. 11. 2022 Tělocvična T1 UPCE
Turnaj ve futsalu 2022

Standarta rektora 2022/2023

Určeno pro: Studenty a zaměstnance univerzity.

Datum: 31. 10. – 21. 11. 2022 vždy v pondělí.

Čas zahájení: 18:30 hodin.

Místo: Tělocvična T1 UPCE

Startují: Družstva složená z hráčů stejné fakulty UPa, musí být studenty univerzity!

Přihlášky:

Do 21. 10. 2022 pouze na mail: jan.nemec@upce.cz. Následně obdrží kapitáni emailem rozlosování

do skupin s termínem utkání.

V přihlášce musí být uvedena soupiska, jméno týmu, fakulta, za kterou tým startuje, kapitán týmu – tel. kontakt, email. Pokud přihláška nebude obsahovat všechny údaje, nebude akceptována!!!

Poznámky:

Počet startujících týmů je omezen na 16 do finálové skupiny postupuje vítěz základní skupiny.

Rozlosování bude zasláno emailem a uveřejněno na webu KTS.

V případě menšího počtu přihlášek bude systém turnaje upraven.

Hraje se podle pravidel futsalu + dílčí úpravy, počet hráčů 4 + 1.

Nutná sálová obuv!!!

Upozornění: Na akci se nevztahuje úrazové pojištění!

Mgr. Jan Němec

jan.nemec@upce.cz