Univerzitní noční běh dvojic

Uložit do kalendáře 15-11-2021 18:30 15-11-2021 18:30 Czech republic/Europe Univerzitní noční běh dvojic Standarta rektora 2021/2022 Určeno pro: zaměstnance UPCE / studenty UPCE / veřejnost Pořadatel: Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice Datum: 15. 11. 2021 Čas zahájení: 18:30 hodin Místo: Prostory pod... Prostory pod univerzitními tělocvičnami UPCE
15. 11. 2021 Prostory pod univerzitními tělocvičnami UPCE
Univerzitní noční běh dvojic

Standarta rektora 2021/2022

Určeno pro: zaměstnance UPCE / studenty UPCE / veřejnost

Pořadatel: Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice

Datum: 15. 11. 2021

Čas zahájení: 18:30 hodin

Místo: Prostory pod univerzitními tělocvičnami UPCE

Přihlášky do 12. 11. 2021 na mail: dusan.pandula@upcecz.

Běh s „čelovkou“ od Katedry tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice přes Stavařov zpět ke katedře. Soutěží vždy dvojice, která se štafetově střídá a celé kolo cca 1 km běží každý účastník 4x. Dvojice mohou být i smíšené.  Rozdělení do kategorií bude upřesněno až podle přihlášek.

Časový program:

Od 18.30h - Prezence

19.00h -  Rozehřátí

19.10h -  Start

Poznámky:

Na akci se nevztahuje úrazové pojištění!

Čelovku s sebou!

Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice