Badmintonový turnaj - singly

Uložit do kalendáře 22-10-2018 18:30 22-10-2018 18:30 Czech republic/Europe Badmintonový turnaj - singly Standarta rektora 2018/2019   Pořadatel:                  Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice Datum:   ...
22. 10. 2018
Akce KTS - Pohár rektora

Standarta rektora 2018/2019

 

Pořadatel:                  Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice

Datum:                       22. 10. 2018

Čas zahájení:            18,30 hodin.

Místo:                        tělocvična T1 UPa.

Přihlášky:                  do 20. 10. na mail: petr.filip@upce.cz

Startují:                     studenti a zaměstnanci UPa.

Hrací systém:           bude upřesněn podle počtu přihlášených. Hraje se podle pravidel badmintonu s modrými míčky Yonex  Mavis 350.

Upozornění:              na akci se nevztahuje úrazové pojištění!

 

Katedra tělovýchovy a sportu (KTS) zpracovává osobní údaje v souladu s https://www.upce.cz/privacy-policy. Před přihlášením se na akci si prosím toto prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů prostudujte. Přihlášením se na akci berete na vědomí, že pro účely zajištění této sportovní akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích.

Jméno, příjmení a příslušnost k fakultě použijeme k základní identifikaci účastníka akce a můžeme je případně zveřejnit formou výsledkových listin. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce.

Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.

 

Katedra tělovýchovy a sportu
Mgr. Petr Filip